Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gölü renk değiştirdi!

ile Avcılar ilçeleri arasında bulunan 'nün bir bölümü kahverengiye büründü. Daha öncede toplu balık ölümlerinin yaşandığı gölün rengi çevre sakinlerini tedirgin etti. Kahverengiye bürünen göl havadan da görüntülendi.

Küçükçekmece Gölü renk değiştirdi!

'daki Gölü'nün bir bölümü değişen rengiyle dikkat çekti Küçükçekmece ile Avcılar ilçeleri arasındaki gölün renk değiştirmesi çevre sakinlerinde büyük endişeye yol açtı.

Küçükçekmece Gölü renk değiştirdi!

Daha öncede toplu balık ölümlerinin yaşandığı gölün rengi çevre sakinlerini tedirgin etti. Kahverengiye bürünen göl havadan da görüntülendi.

Küçükçekmece Gölü renk değiştirdi!

Mahalle sakini Orhan Azak "Yıllardır buraya geliyorum. İlk defa böyle bir kızarıklık görüyorum. Normalde çok berrak bir suyu vardı. Bir koku da var. Daha önce koku da yoktu. 3 aydır ilk defa geliyorum. Neden böyle olduğunu bilmiyorum" dedi.

Küçükçekmece Gölü renk değiştirdi!

Mahalle sakini Haşim Dursun ise "Uzun zamandır burada oturuyorum. Gölü ilk kez böyle görüyorum. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Suyu baya değişti. Koronavirüs nedeniyle 2 aydır evden çıkmadım. Sonra buraya geldiğim de gölün renginin değiştiğini gördüm. Kendi aramızda da konuşuyoruz. Kimse bu gölün neden böyle olduğunu bilmiyor" diye konuştu.

Küçükçekmece Gölü renk değiştirdi!

Veysel Kahraman da "Çocukluğumuz bizim bu gölde geçti. Burayı çok iyi bilirim. Ama yaklaşık on gündür bu şekilde. Bugün yine iyi daha önce simsiyahtı. Pırıl pırıl olduğu zamanlar oluyor. Her gün buraya yürüyüşe geliyorum. Son on gündür bu şekilde" dedi.

SON DAKİKA