Osmaniye sevdalısı Mücahit Durmuşoğlu

AK Parti'den Osmaniye milletvekili aday adayı olan Mücahit Durmuşoğlu, "Her şey çağdaş ve modern Osmaniye için" dedi

Giriş Tarihi: 23.2.2015
Osmaniye sevdalısı Mücahit Durmuşoğlu
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde doğan ve yüksek lisansını İşletme Yönetimi ve Organizasyon üzerine yapan bürokrasinin güçlü isimlerinden Mücahit Durmuşoğlu AK Parti'den Osmaniye Milletvekili aday adayı oldu. TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in Özel Kalem Müdürlüğünü yapan ancak sevdalı olduğu memleketine daha çok hizmet etmek için istifa eden Mücahit Durmuşoğlu, "Memleketime hizmet etmek, hemşehrilerimin derdine çözüm bulmak için aday oldum. Göreve hazırım. Bana bu onurlu görev verildiği takdirde Osmaniye'nin çehresi değişecek" dedi.

YAKIN TEMAS KURDU

Uzun yıllar Ankara siyasetini yakından izleme olanağı bulduğunu ve her fırsatta memleketine gelerek hemşehrileriyle yakın temaslar kurduğunu söyleyen Mücahit Durmuşoğlu, "Ben 1965 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde doğdum. Yüksek lisansımı yaptıktan sonra Kadirli Belediyesi ve Orman İşletmesi'nde çalıştım. Başbakanlıkta çeşitli kademelerde görev aldım. 2011 yılından beri TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in Özel Kalem Müdürü olarak çalıştım. Çalışma hayatım boyunca bir gün olsun memleketimden ve hemşehrilerimden kopmadım, onlarla her fırsatta birlikte oldum, konu Osmaniye olduğunda akan sular durdu, iki elim kanda olsa koştum geldim" diye konuştu.

2023 TÜRKİYESİ İÇİN

Evli ve üç çocuk babası olan Mücahit Durmuşoğlu, "Yeni Türkiye'nin büyük yürüyüşünde Osmaniye'nin en güçlü şekilde yer almasını istiyorum. Çıktığımız bu şerefli yolun ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Osmaniye için birlik olalım. Bunu başardığımız zaman her türlü meselenin altından kalkacağımıza hiç kuşkum yok. Ülkemiz için, Osmaniye, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Hasanbeyli, Bahçe ve Düziçi için bir olalım, beraber olalım. 2023 Türkiye'si için AK Parti iktidarı için yolumuza emin adımlarla yürüyelim" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmaniye sevdalısı Mücahit Durmuşoğlu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN