Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Ünlü televizyon starlarımızdan Ece Erken, Yıldız Parkı'ndaki çiçek tarhlarına el arabasıyla taşıdığı gübreleri kürekle atarken görüntülendi.
Ece Erken, gece yarısı yapılan kontrolde alkollü çıktığı için, trafikten men edilmiş, ehliyeti alınmış ve 250 saat kamu hizmetinde çalışmakla cezalandırılmıştı. Ece Erken, parka şoförünün kullandığı Porche marka araba ile geldi, günlük çalışmasını yaptı ve döndü."
Gülüyorsunuz değil mi?. "Böyle bir şey olmadı" diyorsunuz, değil mi?.
Oldu.. Ama bizde değil..
Ece'nin yerine Tevez yazın.. Manchester City'nin dünyaca ünlü yıldızı.. Yıldız Parkı yerine de Manchester Parkı'nı koyun. Haber aynen doğru.
Adamlar kimsenin adına ve gözünün yaşına bakmadan "İbreti âlem" cezaları böyle veriyor ve uyguluyorlar..
Ece, gece yarısı yapılan kontrolde üflemeyi reddetmiş, götürüldüğü hastanede kan vermeyi de reddetmişti. Polisin el koyduğu ehliyet de mahkeme kararıyla geri verildi. Yani..
Ünlü yıldızın yaptığı her şey yanına kâr kaldı, eşit, demokrat ve liberal ülkemde..
Hayvan Çiftliği'nde duvarlara yazdırır, demokrasinin temel ilkesini George Orwell..
"Bütün hayvanlar eşittir. Ama bazı hayvanlar, ötekilerden daha eşittir.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN