Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevgili Şansal (Büyüka), "Geçen yıl haksız olarak canımı çok yaktı ama.." demişti geçen hafta bir yazısında..
Haklı mı, haksız mı, bilemem.. Ama her eleştirimde "İstersen birlikte izleyelim" dediğimi hatırlıyorum..
Eleştiri yaparken işe duygularımı kesin karıştırmam.. Bu yüzden yığınla sahte dost kaybettim. Sahte!.. Çünkü eleştirince selamı sabahı kesenler, dostluğu onları övmem için kullandıklarını kendileri kanıtladılar.
atv, Süper Kupa Naklen yayınında, LigTV'de eleştirdiğim ne varsa, hepsini fazlası ile yaptı, Süper Kupa yayınında.. Galatasaraylı futbolcular alırken, reklam arası vermek dahil..
Yani bu hafta başlayacak liglerde LigTV'ye hem de nasıl yeşil ışık yaktı..
Aman RTÜK!.. Aman, göz açtırma!. Ödün verme.. Kurallarını en sıkı uygula ki sezon boyu ekran başında gene çıldırmayalım, gene eşek yerine konmayalım..

***
Canlı yayın üzerine, reklam ve tanıtım bandı bindirmek yasak, güya!. Hepsini yaptı, atv!.
Paralı reklam da değil, bir spot bindirdi hele, on defa.. Anlam güzel.. Şehit Ailelerine Yardım Kampanyası..
Ama alttan akan yazıda yan yana, biri 24 öteki 15 rakamdan oluşan iki sayıyı, o mesajı oraya yerleştirenlerden bir teki not etmeye başarabilirse, kalemimi bırakmaya hazırım.
Saniyede akan değil, işte burda duran yazıyı not edin de görelim bakalım..
TR710001001745032156205010 Hesap No: 17453215620-5010
Bir "İyilik" yapıyorsan, işe yarasın!.
"Her türlü cep telefonuna '15 Temmuz', yazın. 1507'ye gönderin" deyin.. Yüz binlerce insan anında bağışta bulunsun.. Milyonlar toplansın!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN