Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyonlar Ligi'nde bu kadar kolay bir kura çek ve gurup evresinin bitmesine bir maç kala "Hala ümidimizi koruyoruz" diye bayram et.. "Namağlubuz" diye zil takıp oyna..
Yahu bu ülkede gerçeğin farkında olan tek Beşiktaşlı yok mu?.
Hep sordum.. "Bu Napoli'den, bu Benfica'dan bir, tek bir kişi alıp Beşiktaş'a koyar mısınız" diye..
Hızlı oynamak ve koşmaktan öte kozu olmayan iki genç takım, tonla yıldızı olan Beşiktaş'ın hala önünde..
Bu mu, bayram sebebi?.
Namağlupsun, ama nerdeyse de nagalipsin!.
Efendim "Mucize!.." Efendim "Diriliş!."
Peki niye dirildi Beşiktaş?. Öldü de ondan.. Öldüren kim?.
Niye Mucizeye muhtaç oldu Beşiktaş?. Bu duruma düşüren kim?
İlk yarıdaki o rezil futbolla skor 3-0 olduysa sorumlu kim?. Mucize arayan takım ikinci yarıya fırtına gibi başlamaz mı? Fırtına gibi başlayan Benfica.. Kaleci ile karşı karşıya iki net pozisyonları var, ilk on dakikada.. Hele biri kaçmaz. 4-0 olsaydı o yarının başında skor, maç nereye giderdi?.
Bunları düşünen, yazan, söyleyen var mı?.
Gidinin "Skor" Yorumcuları!..
Eşeğini aptalca kaybedip, sonra bulmayı "Zafer" diye yazmaya utanmayan kompleksliler!.
"Bu Beşiktaş, bu yıl Avrupa Futbolu yerlerde sürünürken Final oynar" diyorum. Aklınız almıyor.. Sizin yarattığınız ortamda da bu oluyor işte..
Evde maçı izliyoruz. Beşiktaş 3-0'dan 3-3'e gelmiş.. Benfica darmadağın.. Beşiktaş oyunu yavaşlatıyor, oyunu kontrollü oynamaya başlıyor.. Dünden on defa razı olduğu 3-3'ü koruma hevesine düşüyor. Panik içindeki rakibi yok etmeyi aklına bile getirmeden.. Bek tacı 10 dakikada atıyor, kaleci 18'in içinde yarım saat oyalanıyor..
Takımın başındaki Hoca Nasreddin "5 dakika daha olsa kazanırdık" demiş.. Golden sonra yedi dakika oynandı oyun. Beşiktaş'ın neyi, niçin oynadığını, daha doğrusu oynamadığını herkes gördü.. 105 dakika uzasa ne olacaktı, o kafayla!.
Şimdi dua edeceğiz ki, Kiev'e yenilmeyelim. Dua edeceğiz ki, Napoli- Benfica maçı berabere bitmesin..
İşi çoktan bitirmiş olmamız gerekirken..
Yazıklar olsun!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN