Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray gelecek yıl da Avrupa'da olmayacak, hatta bu sezon sonu, abartmıyorum kümede kalmaya oynayacak. (Bir zamanlar Büyük Mehmet Fener'e hatır şikesi yaptırmıştı da, Saracoğlu'ndaki maç berabere bitmiş ve Galatasaray kümede kalmıştı. Unutmayın.) Fener medyası, kulübü batıran İnşaatçı/ Otelci ekibin ve çoluk çocuk hocasının iş başında kalması için çırpınıyor.
Fener maçındaki utanç futbolunu unutturmak ve kelleyi kurtarmak için nasıl bir algı operasyonu düzenledi, İnşaatçı..
Efendim Selçuk krizini 24 saatte çözmüş.. Krizi yarat, sonra çöz.. Al sana alkış.. Öyle alkış ki, Saracoğlu rezaleti unutuldu 24 saatte..
Fener medyası işte bunu hem de tam sayfa manşetlerden yaptı ki, kulübün feci hali gündemden çıksın.. Fener, basketbol, voleybol, futbol ne kadar branş varsa o kadarında Galatasaray'ı şamar oğlanına çevirmeye devam etsin..
Bu Fener medyasının bir de yardımcısı Galatasaraylı (!) yazarlar var. "Galatasaray TV'den bir avanta kapar mıyız" diye İnşaatçı ekibe yalakalık edenler.. Futbolcuyu hedef gösteriyorlar, İnşaatçı tayfasını kurtarmak için.. Eee.. İnşaatçı da ödeyecek tabii bu iyiliğin bedelini..
Ultraslan'ın işi biletlerle çözülmüş zaten.. Kongre, Divan desen zaten oyuncak. En muhalif olanlar bile en kritik anlarda susuyorlar..
Bir de Florya'daki Hayalet var.. Bu rezilliğin baş aktörü Alp Yalman!.
Peki ne olacak Galatasaray'ın hali?.
Bende cevap yok..
Kimde var!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN