X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
EFELER BELEDİYESİ VATANDAŞIN TALEPLERİNİ YERİNDE İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR. EFELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ YATIRIM PROGRAMINA ALDI.
Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı

Efeler Belediyesi vatandaşın taleplerini yerinde incelemeye devam ediyor. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü vatandaşların taleplerini yatırım programına aldı.
Aşırı yağışlardan dolayı yolları hasar gören vatandaşların talepleri doğrultusunda, Efeler Belediyesi sorumlu Başkan Yardımcısı Cengiz Sune ve Fen İşleri Müdürlüğü teknik personeli Gözpınar, Alatepe Mahallelerinde incelemelerde bulundu.
İncelemeler sonucu gerekli çalışmaların yapılacağını ve yatırım programına alınarak vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceğini belirten belediye yetkilileri, “7’den 70’e herkesle ilgilenen, sıkıntılarını dinleyen Belediye Başkanımız M. Mesut Özakcan, halkın görüş ve önerilerine dikkat etmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre ve fikir birliği yaparak çalışmalarımız sürdürüyoruz. Gözpınar ve Alatepe Mahallelerinde yollar aşırı yağışlardan olumsuz şekilde etkilenmiş, çökmeler meydana gelmiş. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce gerekli çalışmalar yapılacaktır. Tüm bu çalışmalarımız plan ve program dahilinde gerekli görülen tüm mahallelerimizde yapılacaktır” ifadelerini kullandılar.
Gözpınar ve Alatepe Mahallelerinde yaşayan vatandaşlar, mahallelinin sorunlarını ve isteklerini dinleyerek yolu inceleyen belediye yetkililerine teşekkür ettiler.