Türkiye'nin en iyi haber sitesi

olarak iki kupayı da alırsanız hedefinize ulaşmış olacaksınız. Ama başarılı mısınız? bonservislere 13, siz ise 40 milyon Euro harcadınız. Sizin için sonuç normal, ikinci bile olsa Beşiktaş’ın ki başarıdır

Serkan Korkmaz A Spor'da sordu; "Fenerbahçe ligde Beşiktaş ile mücadele ediyor. Kupada Galatasaray ile final oynayacak. İki kupa da alabilir, hiç de almayabilir. Performansı nasıl değerlendireceğiz o zaman" Mücadeleyi sonuç üstünde yorumlayanlara göre, kupasız sezon kayıptır. Dolayısı ile başarı yoktur. Aziz Yıldırım da bu kategoridedir aslında. Her ne kadar "Şampiyonluk önemli değil" dese de, kongrelerde önüne kupaları dizip gururla oturmayı önemsemektedir. Bu yarışı performans ile yorumladığınızda, iki büyük rakibinize karşı "tek başınıza" mücadele ediyorsanız zaten başarılısınız. Kupayı alırsınız, almazsınız ama yarışı sonuna kadar sürdürebilen bir gücünüz olmuş. Takdir edilmelisiniz.
Peki ya iki kupa da alınırsa ne olur?
olarak hedefe ulaşmış, amaçlarınızı gerçekleştirmiş ve emeğinizin hakkını almış olacaksınız. Ama başarılı mısınız? bonservislere 13 milyon Euro harcarken, sizinki 40 milyon Euro. Rakibinizin üç katı yatırım yaptığınız halde, bunun karşılığını sahada ne attığınız gollerle, ne de topladığınız puanla alabilmişsiniz. Yani; sizinki normal sonuç, ikinci bile olsa Beşiktaş'ın ki başarıdır. Galatasaray ile oynanacak final için de benzer yaklaşımı yapabiliriz. Bütçeyi tutturmak için oyuncu satan bir takım kupada finale kadar geliyor. Fenerbahçe'nin yapması gereken kendi pozitif şartlarını sahaya doğrudan yansıtmayı başarmak. Sonrası Zaten kendinden gelecektir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER