Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mustafa Denizli'nin Galatasaray'da tutmayacağı birinci günden belliydi, neden? 3 kupa kazanmış bir teknik direktör vardı Galatasaray'ın başında; Hamza Hamzaoğlu... Ama Hamza'nın altı oyulmaya başlanıyor, birkaç yönetici ve aile dostu başkan tarafından. Mustafa Denizli, Digitürk'te yorum yapıyor. Orası da zaten teknik direktör pazarlama şirketi gibi oldu. Düşünün teknik direktörler başka bir televizyonda yorum yaparlarsa Federasyona konuşabilirler mi? Hayır... Yöneticilere konuşabilirler mi? Hayır... Hakemlere konuşabilirler mi? Hayır... Niye konuşamazlar çünkü yarın teknik direktörlük yaptıklarında kötü olmak istemezler. O yüzden ne yapacaklar? Bol bol eyyam. Ama televizyonda bunları anlatmazken eş dost arasında konuşurken gerçekleri söyleyecekler ama bunları televizyonda söyleyemeyecekler. Hamza'nın altı oyulup, son derece zamansız ve haksız bir şekilde kulüpten ayırdıktan sonra yönetimdeki muhaliflere rağmen başkan, Mustafa Denizli'yi getirdi. Şimdi ne kadar pişman olduğunu anlamıştır ama iş işten geçti. Kulüp işleri ahbap çavuş ilişkisiyle olmaz. Denizli geldi yardımcıları yok... Bir kondisyoner var, şunu söylediler, "Bu takım hiç çalıştırılmamış." Yani Hamza Hamzaoğlu 3 kupayı hiç çalıştırılmamış kumdan adamlarla Türkiye'de kazandı o zaman. Peki o Galatasaray, Denizli geldikten sonra ne oldu. Yerlerde sürünüyor. Akhisar Belediye, 5 yapacağı maçta beceriksizliği yüzünden kupaya veda etti. Milletin ağzı torba değil. Mustafa Denizli güya demiş ki, "Yardımcılara ihtiyaç yok. Onlara o kadar para vermek gereksiz." Ama bakıyorsunuz sanki karşıdan bakınca doğruymuş gibi geliyor. Yazık! Olan Florya'daki turşucuya oldu. Çünkü Mustafa Denizli'nin kulübe gelince yaptığı ilk iş, 15-20 yıldır alışveriş yapılan turşucudan turşu alınmasını yasaklamak olmuş. Adam da diyor ki Galatasaray kötü oynuyorsa benim turşuların günahı ne? Aslında adam şunu da diyebilirdi: Benim turşular Galatasaray teknik direktörü ile futbolculardan daha lezzetli. Hiç olmazsa benim turşuların adı turşu. Onlara ne demeli!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER