Türkiye'nin en iyi haber sitesi
BURAK DAKAK KİMDİR?

Onur karakterini canlandıran Burak Dakak kimdir? Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisindeki rolünde Onur nasıl bir role bürünmektedir? Hangi dizilerde rol almıştır?

7 mahkum gençten biri olan Onur, Milletvekili bir babanın zengin bir anneden gelmektedir. Onur çok zengin olmasına rağmen dar bir kafayla hayata bakar.Hayatta sadece tek ideali üstünlük kurmaktır. Cemre'ye aşık olan Onur saplantılı şekilde Cemre'yi rahatsız edecektir.

Burak Dakak Ankara'da 30 Kasım 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz çok küçük yaşta sempatik tavırları ve davranışlarıyla oyunculuk kariyerine atılan Burak Dakak, birçok dizilerde üstün başarısıyla adından sıkça söz ettirmiştir. Küçük ve yakışıklı oyuncu Ezel, Geniş Aile ve Benim Adım Gültepe gibi önemli projelerde rol alıp ilgi odağı olmuştur.1.67 boyunda olup 59 kilodadır. İkizler burcudur.

HABERLER Burak Dakak ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 Burak Dakak haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN