Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülcan Arslan

Gülcan Arslan (d. 1 Mayıs 1986, Sakarya), Türk oyuncu.

Gülcan Arslan (d. 1 Mayıs 1986, Sakarya), Türk oyuncu.

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986'da Karasu, Sakarya Türkiye'de doğmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde tiyatro eğitimi almış ve birçok dizi ve reklâmda oynamıştır.

İlk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan "Sardunya Sokak" adlı dizide oynadı. Daha sonra 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan "Sınıf" adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan "Hepimiz Birimiz İçin" adlı dizide rol aldı.

Aynı yıl atv ekranlarında yayınlanan "Gurbet Kuşları" adlı dizide oynadı. 2009 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan "Kafkas" adlı dizide boy gösterdi. 2010 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan "Kahramanlar" adlı dizide oynadı.

İlk başrolünü "Her Şeye Rağmen" dizisinde oynamıştır. 2012 yılında Star TV ekranlarında yayınlan " Bir Çocuk Sevdim " adlı dizide başrol oynadı.

2013 yılında 8. sezonuna başlayan Arka Sokaklar dizisinde Leyla Candaş karakterini canlandırıyor.

2014 yılında yeni başlayacak Günahkar dizisinde Saliha karakterini canladıracak.

Dizi haricinde 2009 yılında Türkcell Nokia N71 ve Eti Çay Keyfi reklâmlarında oynadı.
HABERLER Gülcan Arslan ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 10 Gülcan Arslan haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN