Minteks mağazalarla büyüyor

Havlu ve bornoz üretimindeki zengin koleksiyonu ve kaliteli hizmetiyle bir dünya markası haline gelen Minteks, Susurluk'taki Yörsan Tesisleri'nde tüketicisiyle buluştu

Giriş Tarihi: 27.7.2014
Ev tekstili ürünlerinde tasarım, yaratıcılık ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerinin beğenisini kazanan Minteks, yeni mağazasını Yörsan Tesisleri'nde açtı. Minteks'in kaliteli hizmetiyle dünyada tanınan bir marka haline geldiğinin altını çizen Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman, gelen talepler doğrultusunda doğru yatırımlarla yeni mağazalar açmaya devam edeceklerini belirtti. 500 metrekarelik yeni mağazasında da tekstil ürünlerinin tamamını müşterilerinin beğenisine sunan Minteks, ürün gamında yer alan aromalı sabunlar ile yağlarının da satışını gerçekleştiriyor.

'EV TEKSTİLİNDE İDDİALIYIZ'
Yörsan Tesisleri'nin, tatile çıkanların ve yolculuk edenlerin tercih ettiği tesisler içerisinde önemli bir yere sahip olduğuna değinen Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman, "Bursa'nın tekstil kimliğinin dünyaya tanıtan bir marka olarak Yörsan Tesisleri'nde açılan yeni mağazamızda da müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz" dedi. Minteks Home markalarıyla da ev tekstili ve aksesuar ürünlerinde iddialı olduklarını dile getiren İrman, Minteks'in inovatif yapısı ve kaliteli hizmetiyle dünyada tanınan bir marka haline geldiğinin altını çizdi.

YENİ TESİSLERE DEVAM
İzmir Yolu'ndaki bin 500 metrekarelik satış mağazası ve restoranı ile İmam Aslan Tesisleri, Bozüyük Tesisleri ve İskender Tesisleri'ndeki mağazalarında da hizmet vermeye devam ettiklerini hatırlatan İrman, gelen talepler doğrultusunda doğru yatırımlarla yeni mağazalar açmaya devam edeceklerini belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minteks mağazalarla büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN