Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SİMAY BARLAS KİMDİR?

Hayat bazen tatlıdır dizisinin başrol oyuncusu Simay Barlas kariyerine ilk olarak Paramparça dizisi ile başlamıştır.

Simay Barlas, 1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimine Lise'de öğrenci olarak devam etmektedir. Simay Barlas Uludağ Furitti Extra, Rocco ve Vekta Isıtıcı reklam filmlerinde yer almıştır. Kariyerine ilk olarak Paramparça dizisi ile adım atmıştır. Star Tv'de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakterini canlandırmaktadır.

Başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan genç yıldız, Hayat öğretmenin kız kardeşi Gözde karakterini canlandırmaktadır. Lise ikinci sınıfa giden ancak son derece havalı bir genç kız olan Gözde, kolejde okurken istenmeyen durumlara maruz kalmış ve ablası birlikte devlet okuluna gelmiştir.Simay Barlas yaşı ve görünümüyle bu dizinin vazgeçilmez oyuncuları arasında yer almaktadır. Başarılı bir kadro eşliğinde oyunculuk deneyiminin gelişmesini sağlayan Barlas, ailesinden aldığı destek ile kariyer planına oyuncu olarak devam etmektedir.

HABERLER simay barlas ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 simay barlas haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN