Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gül'den ‘grev yasağı’na onay

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, havacılık sektörüne grev ve lokavt yasağı getiren 6321 sayılı “Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun"u onayladı.

Giriş Tarihi: 2.6.2012 20:15 Güncelleme Tarihi: 2.6.2012 23:29 ABONE OL
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, içerisinde "Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"un da olduğu 4 kanunu onayladı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül 6318 sayılı "Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, 6319 sayılı "Uluslararası Para Fonu Ana Sözleşmesinde İcra Direktörleri Kurulu Reformuna İlişkin Olarak Yapılması Teklif Edilen Değişikliklerin Onaylanmasının Uygun Bulunduğu Hakkında Kanun", 6320 sayılı "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile İran İslam Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Esendere ve Sero Kara Hudut Kapılarının Ortak Kullanımına Dair Anlaşmanın Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun ve 6321 sayılı "Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun" olmak üzere 4 kanunu onayladı. Onaylanan Kanunlar yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül'den ‘grev yasağı’na onay
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN