Birand'ın son sözleri

Giriş Tarihi: 18.1.2013 16:55 Güncelleme Tarihi: 22.1.2013 10:37

’ın eşi Cemre Birand, gösterilen ilgiden dolayı basın camiasına teşekkür etti.

Cemre Birand, ünlü gazetecinin ölümünden bir gün önce, "Akşama balık hazırla geliyorum." dediğini anlattı.

'ın Beykoz'daki evi ziyaretçi akınına uğradı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Aydın Doğan gibi bir çok önemli ismin ziyaretinin ardından, Birand'ın eşi Cemre Birand ve oğlu Umur Birand basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Cemre Birand, eşinin hastaneye gitmesinin rutin takip kapsamında olduğunu söyledi. "Pankreas kanseriydi, kalp krizinden öldü." Diyen Cemre Birand, "Hepinize ailemiz namına çok teşekkür ederim. Mehmet Ali bir şovmendi. Bu da onun için görebileceği en büyük şovlardan biri oldu. Ona şevk verdiniz. Eminim o da sizlere verdi. Destek oldunuz, o da sizleri çok çok sevdi." şeklinde konuştu.
Cemre Ünal, ölümünden bir gün önce de Birand'ın, "Akşama balık hazırla, geliyorum." dediğini söyledi.

Oğlu Umur Birand da "Çok çok sağolun. Babam pankreas kanseri olduktan sonra onu hayatta tutan torunuydu. Bütün yaptıklarını onun için yaptı. Babamın yerini hiç bir şey ve hiç kimse dolduramayacak." ifadelerini kullandı.

Açıklamalardan sonra Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand, oğlu Umur Birand, gelini, torunu ve asistanı basın mensuplarına poz verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birand'ın son sözleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN