Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ya şok! ölüm döşeğinde

Giriş Tarihi: 18.2.2013 08:31 Güncelleme Tarihi: 18.2.2013 11:21
İstihbarat birimlerinin son dönemlerde teslim olan örgüt üyelerinden ve kırsaldaki telsiz konuşmalarından elde ettiği bilgilerden; Türkiye'deki kanlı eylemlerin emrini veren Suriyeli ist "" kod adlı 'in olduğunu tespit ettiği bildirildi.

Bahoz bağırsak i,

Bağırsak (Kolon) kanseri olduğu olduğu ileri sürülen Bahoz Erdal'ın hasta olduğunu geçen yıl teslim olan yakın koruması ve telsizcisi "Mahir" kod adlı E.G. de anlatmıştı. Güvenlik güçlerine teslim olduktan sonra pişmanlık yasasından yararlanan E.G., "'nın askeri kanat yapılanmasında önemli bir yeri bulunan ve yüzlerce kişinin ölümüne neden olan kanlı eylemlerin talimatlarını veren Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin şu anda hasta ve vücudunda yaralar çıktı. Sürekli kremler kullanıyor" bilgisini vermişti.

ÜÇ NUMARA DA HASTA

Fehman Hüseyin'in yanı sıra PKK/'nın sözde yürütme konseyinin üyesi "Abbas" kod adlı Duran Kalkan'ın da hasta olduğu bilgisinin istihbarat birimlerine ulaştığı öğrenildi. PKK'nin üç numarası olduğu belirtilen Duran Kalkan'ın Alzheimer hastası olduğu ileri sürüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK’ya şok! Bahoz Erdal ölüm döşeğinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN