Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şükür'e sahip çıktı

Giriş Tarihi: 27.2.2013
lideri Devlet Bahçeli, "Türk değilim" dediği iddiasıyla tartışma konusu olan AK Parti milletvekili Hakan Şükür'e "Hataya düşse de, göğsünde ay yıldızı taşımış ve Türkiye'nin başarısı için ter dökmüş söz konusu milletvekili ne olursa olsun Türk milletinin evladıdır" sözleriyle sahip çıktı. Bahçeli, grupta şu mesajları verdi:
Artık anayasa hazırlığı sürecine PKK ve İmralı canisi fiilen girmiştir. İmralı'ya giden heyetin içinde TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu'ndan iki BDP'li üye var. Başbakan Erdoğan ve İmralı canisi arasındaki pazarlıklar umdukları gibi giderse bu ikili tarafından aziz milletimize baldıran zehri içirilecektir. İkili arasındaki paslaşmanın özeti 'Ver başkanlığı, al özerkliği, Güneydoğu'yudur'.
Sen istesen de milliyetçi olamazsın. Senin ne birikimin, ne şahsi özelliklerin, ne de sicilin buna elvermez. Bunun için 'Türk'üm' diyemiyorsun.

TANZANYALI ÜLKÜCÜ
Ülkü Ocakları Vakfı'nın Tanzanya temsilciliği açıldı. Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanlığı'na getirilen Vazir Mesangi, MHP'nin grup toplantısına da gelerek, Bahçeli tarafından da kabul edildi. Bahçeli, Mesangi'ye, Bahçeli "Alp" ismini verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şükür'e sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN