Polis memuru Nadir Özgen özgürlüğü anne yemekleriyle kutladı

19 ay önce görev yaptığı Van'ın Çatak ilçesinden terör örgütü PKK tarafından kaçırılan polis memuru Nadir Özgen, özgürlüğü annesinin hazırladığı ev yemekleriyle kutladı. Nadir Özgen'i sevinç çığlıklarıyla evinin önünde karşılayan annesi Müşerref Özgen, oğluna kendi elleriyle yemek yedirdi.

Giriş Tarihi: 14.3.2013 15:48
Terör örgütü PKK tarafından 19 aydır esir tutulan Aydınlı polis memuru Nadir Özgen baba ocağına gelmesinin ardından ilk olarak akrabaları ve sevenleriyle hasret giderdi. Evin önündeki hasret gidermenin ardından evine çıkan Nadir Özgen, evde kendisini bekleyen yakın akraba ve komşularıyla sarılıp sohbet ederken, baba Hidayet Özgen, dün akşamdan beri yaşadıklarını kendilerini görmeye gelenleri anlattı.

Dün akşam saatlerinde oğlunun geleceği haberini alan anne Müşerref Özgen, oğlunun en çok sevdiği yemekler olan yaprak sarma, kuru fasulye, şehriye çorbası ve zeytinyağlı türlü salta hazırladı. Annesinin yemeklerini çok özlediğini ifade eden Nadir Özgen, evin mutfak bölümünde kendisi için hazırlanmış masanın başına geçti. Annesiyle birlikte masaya oturan Nadir Özgen'i sık sık sarılan sevinçli anne hazırladığı yemekleri kendi elleriyle 19 aydır PKK esaretinde olan oğlunu yedirdi.

Mutlu olduğunu belirten cümleler dışında açıklama yapmaktan kaçınan Nadir Özgen, dinleneceğini belirterek kendisine anlayış gösterilmesini istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis memuru Nadir Özgen özgürlüğü anne yemekleriyle kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN