'Türk olmak suç'

Giriş Tarihi: 24.3.2013
MHP lideri Devlet Bahçeli, Bursa mitinginde ilk defa kalabalığın sloganlarına karşı şiddet ima eden bir mesaj vererek, "Vur de vuralım, öl de ölelim" diyenleri, "Onun da zamanı gelecek" sözleriyle yanıtladı. 100 bin kişilik meydanda halka seslenen Bahçeli şu mesajları verdi:
Şehit kanlarıyla sınırları çizilmiş Türk vatanı, demokratikleşme ve özgürleşme yalanlarıyla parçalanmak üzeredir.
Bölünmeyi amaçlayan etnik terör meşrulaşmış, İmralı canisi çözüm ortağı ve barış elçisi olarak gösterilmiştir. Türkiye AKP felaketi altındadır.
Türklük Anayasa'dan ayıklanmak istenmiştir. Türk kimliği suçludur, Türk bayrağı tahriktir, Türk milliyetçiliği ayaklar altındadır. Buna karşılık PKK baştacıdır. İmralı canisi ezberleri bozan, umutları yeşerten iyilik meleğidir. Bölücülük hak arama yolu, terör kurtuluş reçetesidir.
Diyorlar ki silahlar susacak, PKK silah bırakacakmış. PKK'lı militanlar, emniyetli şekilde sınır dışına çıkacakmış, terör bitecekmiş, analar ağlamayacakmış. Türk milleti kandırılmaktadır. Bursa'dan soruyorum; İmralı canisine hangi sözleri, PKK'ya hangi umutları verdiniz? Çözüm diyerek neyi çözmeye çalışıyorsunuz, neyin sürecini ilerletiyorsunuz? İmralı canisi sana el mi verdi, büyü mü yaptı, gözünü mü boyadı? Şu kepazeliğe bakınız ki PKK dışarda TSK içerde. Hükümeti yıkmak isteyenler kötüdür de devleti yıkmak, milleti bölmek isteyenler mi iyidir?
Sayın Başbakan, aklının, mantığının, basiretinin yarısı İmralı kodesinde hapsolmuş, diğer yarısı okyanus ötesi tarafından rehin alınmıştır. Başbakan ve hükümeti diz çökmüştür. 21 Mart Nevruz Bayramı herşeyi netleştirmiştir. Başbakan, İmralı canisini meydanlara taşımış, gıyabında kürsülere çıkarmıştır. Kanlı fikirlerinin okunmasını sağlamış, kalabalıklara alkışlatmış ve sözde liderliğini tasdik ettirmiştir. İmralı canisi AKP sayesinde fiilen serbest kalmıştır. Sırada hukuki ayağı kalmıştır.
Biz bölücülüğün panzehiriyiz. Başbakan bunu anlayamaz. Çünkü biz başbakanın bölücü ilgisine sonuna kadar karşıyız. Biz Türk milliyetçisiyiz. Biz İmralı'ya ancak ve ancak canibaşının hak ettiği cezayı vermek ve yağlı urganı boğazına geçirmek için gideriz.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Türk olmak suç'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN