Kurtulmuş'tan veliaht açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Numan Kurtulmuş, Erdoğan'ın veliahtı' sözlerine cevap verdi.

Giriş Tarihi: 21.5.2013 16:52 Güncelleme Tarihi: 21.5.2013 16:54
Kurtulmuş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Süleyman Onatça ve heyetini makamında kabul etti. Siyasetin magazinsel kısmıyla ilgilenmediğini belirten Numan Kurtulmuş, CHP liderinin kendisiyle ilgili sözlerine, "Öyle anlaşılıyor ki, Sayın Swoboda'nın karşısında zor duruma düşen Kılıçdaroğlu, bu durumu kapatmak için suni gündemler arıyor." karşılığını verdi.

Kurtulmuş, heyetin ziyaretine ilişkin de TÜRKONFED ile ülke ekonomisi hakkında görüş alış verişinde bulunduklarını aktardı. Ak Parti Genel Yardımcısı, "TÜRKONFED, 17 federasyonu 11 bin üyesiyle birlikte en güçlü sivil toplum kuruluşlarımızda birisidir. TÜRKONFED sadece ekonomik konularda değil, çözüm süreci, yeni anayasa gibi süreçlerde de destek vererek Türkiye'nin demokrasisine katkı sağlamıştır." ifadesini kullandı. Genel Başkanı Süleyman Onatça da TÜRKONFED'in 65 milyar dolar ihracat yaptığını ve bir milyona yakın istihdam sağladığını vurguladı, ülke ekonomisi hakkında görüş ve taleplerini Kurtulmuş'a ilettiklerini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtulmuş'tan veliaht açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN