Başbakan'ı bekliyorlar

Kayseri'de yarın gerçekleştirilecek ''Milli İradeye Saygı Mitingi'' öncesindekentteki cadde ve sokaklar Türk bayrakları, Atatürk ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın posterleriyle süslendi.

Giriş Tarihi: 20.6.2013 16:27
Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı tarafından tarihi kalenin surlarına dev Türk bayrağı, Atatürkve Başbakan Erdoğan'ın posterleri asıldı. Ayrıca Belediye tarafından Mustafa Kemal Paşa Bulvarı da Türk bayraklarıyla süslendi.

Başbakan Erdoğan'ın kente gelecek olmasını sevinçle karşılayan ve heyecanla beklediklerini belirten vatandaşlar da, mutlaka mitinge katılacaklarını söyledi.

Bayram Tek, Başbakan Erdoğan'ı her zaman Kayseri'de görmektenmutluluk duyacağını ifade etti. Memleketin yararına olacak her türlü kararın arkasında olduklarını belirten Tek, "Son günlerdeki olaylara baktığımızda kafamız iyice karıştı. İki tarafı da dinliyoruz ama Başbakanımızın söyledikleri daha mantıklı ve makul geliyor. Milli İradeye Saygı Mitingi'ne de katılacağız" dedi.

Öte yandan mitingin yapılacağı kent meydanında da son hazırlıklar tamamlandı. Başbakan Erdoğan'ın halka hitap edeceği platform ve ses sistemleri kuruldu.

Başbakan Erdoğan Cuma günü 14.30'da halka hitap ettikten sonra 18.00'da FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası açılış karşılaşmasını izleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'ı bekliyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN