Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arınç ve Kurtulmuş nikah şahitliği yaptı

Giriş Tarihi: 30.6.2013 20:27

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Milletvekili Kerim Özkul'un oğlunun nikah şahitliğini yaptı.

AK Parti Konya Milletvekili Kerim Özkul'un oğlu Abidin Özkul ile Havvanur Gözcü'nün nikah törenine Arınç ve Kurtulmuş'un yanı sıra AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti milletvekilleri ve davetliler katıldı. Abidin Özkul ile Havvanur Gözcü'nün nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Haluk İpek ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş yaptı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'in kıydığı nikahın ardından çifti tebrik eden Başbakan Yardımcısı Arınç, nikah cüzdanını geline verdi.

Nikah merasiminde kısa bir konuşma yapan Arınç, "İnancımız ve geleneklerimiz gereği evliliğe önem veriyoruz. Genç yaştaki evliliklerde çok büyük faydalar var. Toplumun en küçük nüvesi ise ailenin çekirdeğidir. Onun güçlü olması ve inşallah güzel duygularla, düşüncelerle devam etmesi hepimizi mutlu ediyor. Bu gençlerimizde bu yaşta hamdolsun, birbirlerini gördüler beğendiler. İki değerli yetişmiş, evliliğin sorumluluğuna sahip gençlerimiz, birbirlerinin hayatlarını birleştirdiler. Bundan daha büyük mutluluk olamaz. İnşallah her günleri, bugünkü kadar sevinçli olur." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş da çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Arınç ve Kurtulmuş, nikah töreninin ardından Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arınç ve Kurtulmuş nikah şahitliği yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN