Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirel hastaneye kaldırıldı

Giriş Tarihi: 7.8.2013 15:46 Güncelleme Tarihi: 7.8.2013 17:14

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, tatilini geçirdiği İzmir'in Çeşme ilçesinde kaldığı otelde kaza geçirdi.

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, bayram tatili için geldiği İzmir'in Çeşme ilçesindeki otelinde düşerek ayağını incitti. Dün Sheraton Oteli'nin kral dairesine yerleşen Demirel'in, bayramı burada dostlarıyla geçireceği açıklandı. Bugün ziyaret için gelenleri kabul eden Demirel'in, öğle saatlerinde odasında düşerek ayağını incittiği bildirildi.

Önemli bir şeyi olmadığı bildirilen Demirel, her ihtimale arkadaşı İzmirli işadamı Hayrettin Duran'ın arabasıyla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü.

KONTROLLERİN ARDINDAN TABURCU EDİLDİ

Tatilini geçirdiği Çeşme'de ayağını burkan Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, kontrollerin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nden taburcu edildi.

Demirel, hastane çıkışında sağlık durumuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, "Salondan balkona geçerken ayağım balkonun eşiğine takıldı.
Hafif çöker gibi oldum ve check-up yaptırmak üzere Ege Üniversitesi'ne geldim. Check-up yapıldı, şimdi gidiyorum" dedi.

Herkesin Ramazan Bayramı'nı kutlayan Demirel, "Bayramınız kutlu olsun. İnşallah her şey hayır içinde gider. Ege Üniversitesi'nin kuruluşunda bizim büyük emeğimiz vardır. Binaların çoğunun temelini ben attım. Bugün de bize gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tatiline devam edeceğini bildiren Süleyman Demirel, "Ağrınız var mı?" sorusuna "Ağrımayan canlı varlık olmaz. Bunlar ufak tefek şeyler" şeklinde cevap verdi.

Demirel'in doktoru Aylin Cesur da Süleyman Demirel'in ayağında kırık ya da başka bir problem olmadığını belirterek, şöyle konuştu:

"Salondan balkona geçerken eşiğe takıldı, ayağını burktular, yere düşmediler. Biz yanındaydık. Burkulma olunca içimiz rahat etmedi, röntgen
çektirmek istedik. Ege Üniversitesi personeli başta rektör olmak üzere seferber oldular. Radyoloji ve ortopedi gördü, herhangi bir şeyin olmadığını bize bayram müjdesi olarak verdiler."

Bu arada poliklinikten yürüyerek çıkan Demirel, kendisini hastaneye getiren aracın klimasında arıza olduğu için başka bir otomobille Çeşme'ye hareket etti.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirel hastaneye kaldırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN