Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İmirzalıoğlu'nun avukatından açıklama

Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun avukatı, basında ve sosyal medyada müvekkili adıyla yapılan tüm açıklamaların asılsız olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 10.8.2013 17:27
İmirzalıoğlu'nun avukatı İbrahim Şahinkaya, sosyal medyada yer alan bazı ifadeler üzerine yazılı açıklama yaptı. Müvekkilinin soruşturma kapsamında ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığını hatırlatan Şahinkaya, "Birkaç gündür yazılı basında ve sosyal medyada müvekkilimizce söylendiği izlenimini yaratılan gerçek dışı ifadeler yer almaktadır. Hemen belirtmek gerekir ki; müvekkilimizin Facebook ve Twitter başta olmak üzere hiçbir sosyal platforma üyeliği bulunmamaktadır." dedi.

Söz konusu platformlarda müvekkili adıyla yapılan tüm açıklamaların asılsız olduğunu kaydeden Şahinkaya, konuyla ilgili İmirzalıoğlu ve avukatlarının dışında yapılacak açıklamalara itibar edilmemesini istedi. Avukat Şahinkaya, kamuoyunu yanlış yönlendirme amacına matuf, bilgi kirliliği oluşturan ve müvekkilinin kişilik haklarını ihlal eden bu yayınlar hakkında yasal haklarını saklı tuttuklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İmirzalıoğlu'nun avukatından açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN