Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı’ndan sürpriz ziyaret

Giriş Tarihi: 15.9.2013 10:39 Güncelleme Tarihi: 15.9.2013 10:45

Cumhurbaşkanı Gül Ramazan ayında hiç kimseye haber vermeden arabaya atlayarak Kayseri'ye gitmiş.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün geçtiğimiz Ramazan ayında yaptığı bir sürprizi anlattı.

ARABAYA ATLAMIŞ KAYSERİ'YE GELMİŞ

"Bizim de sonradan haberimiz oldu" diyen Başkan Özhaseki "Sayın Cumhurbaşkanımız Ramazan'da bir gün arabaya atlamış Kayseri'ye gelmiş.. Anne babasını ziyaret etmiş eski arkadaşlarıyla görüşmüş akşam da mahallenin camiinde tervihe gitmiş.. Bize de haber verdiler sonradan haberimiz oldu hemen yanına gittik" dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Tv8'de Sinan Burhan ve Pelin Başalma'nın hazırlayıp sunduğu Yerel Vizyon Programına konuk oldu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili anılarını anlatan Özhaseki, Ramazan ayında Cumhurbaşkanı Gül'ün Kayseri'ye kimseye haber vermeden yaptığı ziyareti anlattı.

Başkan Özhaseki'nin "sonradan haberimiz oldu" diye anlattığı olayda Cumhurbaşkanı Gül Kayseri'ye gelmiş, kimseye haber vermemiş. Ziyaretler yapmış, teravihe gittiğinde de vatandaşlara büyük sürpriz olmuş. Gül; eski dostlarıyla teravih namazında buluşmuş.. Akşam da tekrar Ankara'ya dönmüş...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı’ndan sürpriz ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN