Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Vallahi iktidar olacağız"

MHP lideri Devlet Bahçeli, Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde 10 bin kişiye seslendi. MHP'nin dünkü mitingine 'iktidar'la ilgili sözleri damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 15.9.2013 10:28
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat' mitinglerinin 6'ıncısını Elazığ İstasyon Meydanı'nda gerçekleştirdi. Sık sık 'Vur de vuralım öl de ölelim' sloganlarının atıldığı mitingdeki konuşmasında Bahçeli, 'kardeşlik sembolü' olarak nitelediği Elazığlılar ile iftihar ettiğini belirterek, konuşmasında şunları söyledi:

"AK Parti'ye oy vermiş muhterem vatandaşlarım, tehlikeyi fark ediniz. Türkiye'nin uçuruma sürüklendiğini anlayınız. Türk milletinin felaketin kıyısında, iflasın sınırında ve kavganın eşiğinde olduğunu idrak ediniz. Daha geç olmadan Kürdistan'a giden yolları tıkayınız ve oyunu bozarak, AK Parti'yi uyararak iktidardan indiriniz. Sizler, 5 Haziran 2011 tarihinde, büyük bir sevgi seli altında bize yönelik aynen şunları söylemiştiniz: 'Vallahi olacak, billahi olacak, MHP bu sene iktidar olacak.' Allah nasip etmediğinden 2011'de olmadı ama önümüzdeki dönemde inşallah olacaktır. Ben de şu an diyorum ki, vallahi firavunların kalesini, zalimlerin sultasını devirerek iktidar olacağız. Vallahi BOP eşbaşkanından sizleri kurtararak iktidara koşacağız. Vallahi bu fetret devrinin hesabını sorarak iktidara ulaşacağız. Vallahi hainlerin korkulu rüyası olarak iktidara mührümüzü vuracağız. Billahi milletimizi böldürmeyeceğiz, devletimizi yıktırmayacağız, Elazığ'ın sözünü ve beklentisini yerde bırakmayarak Türk milletini ve Elazığ'ı iktidar yapacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Vallahi iktidar olacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN