AK Parti'den Sarıgül açıklaması

Numan Kurtulmuş, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday göstereceği konuşulan Mustafa Sarıgül'ün AK Parti için bir risk oluşturmadığını ifade etti.

Giriş Tarihi: 3.11.2013 14:46 Güncelleme Tarihi: 3.11.2013 14:53
Bir televizyon kanalında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sarıgül'ün AK Parti'yi hiçbir şekilde etkilemeyeceğini şu anda kamuoyu yoklamaları da zaten gösteriyor, açıklamasını yaptıktan sonra da ekledi: "AK Parti'nin İstanbul seçimlerinde rahat bir şekilde seçimleri alacağını görüyoruz. Aradaki farkın da oldukça yüksek olduğunu görüyoruz"

Ayrıca İstanbul'da belediyesi AK Parti'de olmayan ilçeler üzerinde de yoğun bir şekilde çalıştıklarını anlatan Kurtulmuş, "Her ilçede oyumuzu daha da arttıracak çalışmalar içerisinde olacağız" diye konuştu. AK Parti'li Kurtulmuş, AK Parti'nin İstanbul il teşkilatının herhangi bir zafiyet içerisinde olmadığını anlatırken "İstanbul ve ilçelerinde en başarılı parti örgütlenmesi AK Parti'de. Bunun verdiği güçle de yerel seçimlerde İstanbul'da muvaffakiyetle çıkacağız. Ben İstanbul seçimlerinin bizim açımızdan çok keyifli sonuçlar doğuracağını düşünüyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den Sarıgül açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN