AK Parti'den "Atatürk'e mevlüt" yorumu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, kendilerine yöneltilen "CHP'nin hep yanlışlarını söylüyorsunuz" eleştirilerine yanıt verirken, "CHP'nin bir doğru işini söyleyelim; CHP 40 yılda bir hayırlı iş yapmış Atatürk'e mevlüt okutmuş" dedi.

Giriş Tarihi: 11.11.2013 15:02 Güncelleme Tarihi: 11.11.2013 15:03
AK Parti'li Kapusuz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "CHP'nin hep yanlışlarını söylüyorsunuz diyorlar, bir doğru işini söyleyelim; CHP 40 yılda bir hayırlı iş yapmış Atatürk'e mevlüt okutmuş" dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'ın "Nisan'da AK Parti'nin bölüneceğini umduğunu" belirten Kapusuz, "Umut Oran boşuna umutlanma. AK Parti birlik ve beraberlik içerisinde dimdik ayakta" ifadelerini takipçileriyle paylaştı.

CHP'nin 11 yıldır AK Parti'nin bölünmesi hayaliyle yaşadığını ama umduğunu bulamadığını vurgulayan AK Parti'li Kapusuz, şunları kaydetti:

"AK PARTİDE KOLTUK KAVGASI OLMAZ"

"CHP o kadar zavallı durumda ki millete anlatacağı bir projesi yok siyasi rakibinin bölünmesinden medet umuyor. Umut fakirin ekmeğidir diyeceğim ama CHP zengin partisi. Siz asıl CHP'nin durumuna bakın Sarıgül ve arkasındaki sermaye grubu sizi CHP'den gönderince ne yapacaksınız onu düşünün. AK Partide koltuk kavgası olmaz ama CHP'de Gürsel Tekin, Sarıgül, Baykal, Kılıçdaroğlu 4'lüsü arasındaki kavgalar ve diğer iç çekişmeler ortada. CHP'ye tavsiye: siyasi rakibinin bölünmesi için avuç açacağına, git millete politikalarını anlat, tabi eğer varsa."

"SARIGÜL TAM BİR CHP'Lİ"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yine "çark" ederek, "Kızlı-erkekli öğrenci evine karşıyız" dediğini anlatan Kapusuz, "Bir söylediği diğerini tutmuyor daha doğrusu ne dediğini kendi de bilmiyor. Aynı açıklamayı AK Parti yapınca özel yaşama müdahale ediliyor, şeriat geliyor diye ileri-geri konuşanlar Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerini nereye koyacak. CHP geçen hafta Anayasa konusunda da çark etmedi mi? Getirin 60 maddeyi genel kuruldan beraber geçirelim dediler sonra yine çark ettiler. Bu Çark etme CHP'de bulaşıcı herhalde Sarıgül de "Erdoğan dünya lideri sözüm espriydi' diyerek çark etmiş ve tam bir CHP'li olduğunu ispatlamış" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den "Atatürk'e mevlüt" yorumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN