Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İdris Bal istifa etti

Giriş Tarihi: 30.11.2013 13:58

AK Parti'den tedbirli ihraç istemiyle disipline sevk edilen Kütahya Milletvekili İdris Bal partisinden istifa etti.

Kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilen Ak Parti Kütahya Milletvekili İdris Bal, "Beni istemeyen teşkilatı bende istemiyorum. Ak Parti Teşkilatı'ndan istifa ediyorum" dedi.

Memleketi Kütahya'da bin araçlık konvoyla karşılanan İdris Bal, hemşehrilerine hitap ederek hükümete yüklendi.

''Dershanelerin kapanmasını isteyenler kendilerine güveniyorlarsa destekçilerine söylesinler yarın çocuklarının kaydını dershaneden silsinler.. Böylece dershaneler boşalır sorun kendiliğinden biter !!! Durmadan ifratla tefrit arasında savrulanlar kolay kolay doğruyu bulamazlar.

Dershanelerin kapatılması gibi antidemokratik bir uygulamaya karşı çıkmak siyasetçiler ve herkes için bir demokratlık testi haline gelmiştir.

Hakkı ifade etme noktasındasesini çıkarmayan, konuyu medeni bir şekilde bugün ifade etmeyenler halk katında da HAK katında da mesul olacaklar.

Yapılacak bazı yanlış uygulamalar bu millete çok ciddi bedeller ödetecektir. Ne pahasına olursa olsun yanlışa yanlış diyebilmek bir erdemdir.

Milleti temsil makamındaki arkadaşlarımız milletin sesine kulak vermeli Allah vicdanlarımıza halkın sesini duyursun. Kulaklar değil vicdanlar bu sesi anlayabilir.

Türkiye en kritik demokrasi mücadelelerinden birine şahit olmaktadır. Şimdi anlaşılmıyor olsa da yarınlarda konu daha iyi anlaşılacaktır''
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İdris Bal istifa etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN