Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balbay'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Gazeteci-yazar ve CHP Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek, 'CHP'de kendimi çok güçlü, çok mutlu hissediyorum' dedi.

Giriş Tarihi: 17.12.2013 14:28 Güncelleme Tarihi: 17.12.2013 15:34

Gazeteci-yazar ve CHP Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'Nasılsın, iyi misin' diye karşıladığı Balbay, iyi olduğunu belirttikten sonra, oğlu Deniz'in her seferinde 'Baba nereye gidiyorsun' diye sorduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu, Balbay ile sohbet ederken, 'Hem milli irade diyeceğiz, hem seçilen milletvekilini hapiste tutacağız. Bu doğru bir uygulama değil. Siz geldiniz arkada kalanların tümünün gelmesi lazım. Biz sosyalist enternasyonalde tutuklu milletvekilleriyle ilgili karar alırken 8 milletvekili için aldık. Sadece CHP için bir karar almadık' dedi.

Gazeteci-yazar ve CHP Milletvekili Balbay da, 'Sayın Genel Başkanım, bana bu konularda soru sorduklarında herkesin aklına her olasılık geliyor serbest bırakılmalarla ilgili. Bir tek hukuk gelmiyor' ifadelerini kullanarak, hukukun üstünlüğünün unutulduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balbay'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN