Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakanlar Kurulu toplandı

Bakanlar Kurulu Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında düzenlendi. Kabine değişikliğinin ardından Bakanlar Kurulu Toplantısı'na 9 yeni üye ilk kez katıldı.

Giriş Tarihi: 30.12.2013 11:47 Güncelleme Tarihi: 30.12.2013 17:00
Başbakanlık Merkez Bina'daki Bakanlar Kurulu Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında saat 11.15'de başladı. Bakanlar Kurulu, geçen hafta gerçekleşen kabine revizyonun ardından 8 yeni bakan ve bir yeni başbakan yardımcısıyla ilk kez toplandı.

Yılın son Bakanlar Kurulu Toplantısı'na revizyonla birlikte gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfa Elvan ilk kez katıldı. Başbakan Yardımcılığı görevinden Adalet Bakanlığı görevine getirilen Bekir Bozdağ da yeni görevi ile ilk kez toplantıya katıldı.

Bakanlar Kurulu Toplantısı yaklaşık 6 saat sürdü. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'ın basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakanlar Kurulu toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN