Cem Garipoğlu'yla ilgili yeni iddia

Giriş Tarihi: 4.1.2014 11:26 Güncelleme Tarihi: 4.1.2014 15:20

Türkiye gündemini uzun süre meşgul eden Münevver Karabulut cinayetine ilişkin ortaya yeni bir iddia atıldı.

Genç kızın katili Cem Garipoğlu'nun, cinayeti işledikten sonra yaklaşık 7 ay boyunca Tekirdağ'ın merkeze bağlı Bıyıkali köyündeki bir evde saklandığı öne sürüldü. Bıyıkali göletinin yanındaki bahçeli eve giden yolun girişinde ise 'Girilmez' tabelası var. Ev kış aylarında kullanılmıyor.

Cem Garipoğlu nun özel albümü

Liseli Münevver Karabulut'u 3 Mart 2009 tarihinde hunharca öldüren ve cinayetten 197 gün sonra teslim olan Cem Garipoğlu'nun, Tekirdağ'ın merkeze bağlı Bıyıkali köyünde, göl yanındaki evde saklandığı iddia edildi.

Cem Garipoğlu, savcılıktaki ifadesinde İstanbul'da saklandığını söylemiş? ancak polisin yürüttüğü tahkikatta? Tekirdağ'da taş ocakları mevkiindeki bir evde gizlendiği ortaya çıkmıştı.

Münevver cinayetinden şok görüntüler

Olaydan 4 yıl sonra ortaya atılan yeni iddiada ise Cem Garipoğlu'nun, yaklaşık 7 ay süreyle Bıyıkali köyündeki evde kaldığı ileri sürüldü. Bıyıkali göletine giden yol üzerinde, gölete bir kaç metre mesafede bulunan 2 katlı bahçeli evin sahibini tanıyan yok. Köylüler, yaz aylarında evin zaman zaman kullanıldığını, ancak genellikle kimsenin gelmediğini bildirdi.

Bıyıkali köyü sakinleri, Cem Garipoğlu'nun teslim olmasının ardından basında, saklandığı eve dair verilen ipuçlarının göl kenarındaki sarı boyalı bu evi işaret ettiğini savundu.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Garipoğlu'yla ilgili yeni iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN