Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevilay Yükselir'den Savcı Öz'e zor soru

Giriş Tarihi: 10.1.2014 15:08

Sabah Gazetesi Yazarı Sevilay Yükselir, ilk kez açıkladığı bilgiler ışığında Savcı Zekeriya Öz’e çok kritik sorular sordu.

A Haber'de Duygu Leleoğlu'nun sunduğu Gece Ajansı programına katılan Sevilay Yükselir, ilk kez açıkladığı bilgiler ışığında Savcı Öz'e sorular sordu.
Savcı Öz'ün ailesi ile birlikte gerçekleştirdiği 3 farklı seyahat hakkında bilgiler veren Yükselir, Savcı Öz'ü bu seyahatler hakkında kamuoyunu bilgilendirmeye çağırdı.

Yükselir şöyle konuştu:

"Zekeriya Öz diyelim ki bu tatili cebinden harcadı. Peki; 3 Şubat 2012'de ailesi ile Dubai'ye gitti mi, gitmedi mi? Dubai'de altı gün boyunca Meydan Otel'de konakladı mı konaklamadı mı? Soruyorum sadece. Bana bu yönde bir ihbar geldi, ben de kamu adına Sayın Zekeriya Öz'e soruyorum. Konakladıysanız lütfen yaptığınız harcamanın belgesini gösterir misiniz? Konaklamadıysanız da diyin ki "ben konaklamadım."

30 Haziran 2013 tarihinden itibaren sekiz gün boyunca Marmaris'teki Angels Peninsula'da konakladınız mı? Bu otel cemaate yakın olduğu bilinen Akın İpek'e ait. İpek ailesinin sahibi olduğu Koza Grubu'nun Angels Peninsula'da 8 gün boyunca bütün aileniz konakladınız mı, konaklamadınız mı? Konakladıysanız bize bu harcamaların karşılığını gösterir misiniz?

14 Eylül 2012, dört gün boyunca yine Angels Peninsula'da konakladınız mı? Konakladıysanız bize faturalarını gösterir misiniz?
Ben sadece bir gazeteci olarak sayın Zekeriya Öz'e üç tane soru soruyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevilay Yükselir'den Savcı Öz'e zor soru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN