Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atanan savcılardan flaş karar

Giriş Tarihi: 17.1.2014 15:59 Güncelleme Tarihi: 17.1.2014 16:01

HSYK kararlarıyla görev yerleri değiştirilen İstanbul Başsavcı Vekilleri Fikret Seçen, Cihan Kansız, Ercan Şafak, Ali Güngör ve TMK Savcısı Muammer Akkaş 10 günlük sağlık raporu aldı.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 16.01.2014 tarihli ve 127 sayılı adli yargı kararnamesi ile Başsavcı Vekilleri Fikret Seçen, Cihan Kansız, Ercan Şafak ve Zekeriya Öz ile birlikte Dubai'ye giden Başsavcı Vekili Ali Güngör'ün tayini çıktı. Kararname ile İstanbul Başsavcı Vekili Fikret Seçen, Gebze Savcılığı'na, Başsavcı Vekili Cihan Kansız Sakarya Savcılığı'na, Ercan Şafak da Kocaeli Savcılığı'na düz savcı olarak atandı. Başsavcı Vekili Ali Güngör'ün tayini ise düz savcı olarak Anadolu Savcılığı'na çıktı. Kararname ile TMK Savcısı Muammer Akkaş da Tekirdağ Savcılığı'nda görevlendirildi.

Atama kararları üzerine Başsavcı Vekilleri Fikret Seçen, Cihan Kansız, Ercan Şafak, Ali Güngör ile Savcı Muammer Akkaş 10 günlük sağlık raporu aldı. Sağlık raporu alan Başsavcı Vekili Fikret Seçen adliyeye gelirken, diğer başsavcı vekilleri ve Savcı Muammer Akkaş ise şu saate kadar adliyeye gelmedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atanan savcılardan flaş karar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN