Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kim bu tapınakçı patronlar!

Cemaat, Türkiye'nin en önemli iş adamları ve Yahudi Baronlar'ın tapınakta yaptığı Erdoğan'ı devirme planı ortaya çıkardı. Boğaz'ın patronları paniğe kapıldı.

Giriş Tarihi: 28.1.2014 09:16
Gülen Cemaati'nin ileri gelen isimleri, Türkiye'nin en büyük holding sahipleri ve temsilcilerini çağırıp soluğuABD'nin en önemli Yahudi Tapınağı'nda aldı. MOSSAD ajanı, Soros Vakfı yetkilisi, Yahudi cemaatinin en güçlü iş adamının da katıldığı toplantıda, Erdoğan Hükümeti'nin nasıl düşürüleceği ayrıntılarıyla planlandı.

ÇOK GİZLİ TOPLANTI

Uluslar arası bir stratejik ortaklığın yapıldığı toplantıdaTürkiye'de kriz söylentisinin yükseltilmesi, ABD'de CHP bürolarının açılıp bu partinin desteklenmesi de görüşüldü. Baronlar, paralelciler ve Türk patronların bu kirli işbirliğini TAKVİM ortaya çıkardıktan sonra Boğaz'ın en güzide köşelerine konuşlanmış olan Türk iş adamlarında panik yaşandı. Dün iş dünyasında herkes cemaat ve baronlar ile masaya oturan bu patronların kim olduğunu tartıştı.

ADIMIZI KİM VERDİ?

Tapınak toplantısına katılan Türkiye'nin en zengin isimleri arasında bulunan iş adamları ise çok gizli gerçekleşen bu kirli buluşmanın kimler tarafından sızdırıldığını bulmaya çalıştı. İş adamları birbirlerinden bile şüphe ederken, Los Angeles'taki Wilshire Bulvarı Tapınağı'nda Erdoğan'ı yıkma planına imza atan patronlar bu haberin ortaya çıkmasıyla bir süre yurt dışına gitme kararı aldı.

Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kim bu tapınakçı patronlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN