İzmir Emniyeti'nde deprem

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nde, bugün şube müdürlerinin de aralarında bulunduğu 274 kişinin görev yeri değişti. KOM Müdürü ikinci kez ve Mali Şube Müdürü ise üçüncü kez görev yeri değiştirilerek personel emrine verildi.

Giriş Tarihi: 30.1.2014 15:42 Güncelleme Tarihi: 30.1.2014 15:43
17 Aralık 2013'teki üç ayrı yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından görevden almalar, İzmir'de devam ediyor. Emniyet Müdürü Ali Bilkay'ın görevden alınarak yerine Sami Uslu'nun atanmış ve kısa süre sonra 10 şube müdürünün görev yerlerinin değiştirilmiş daha sonrada aralarında 5 müdür yardımcısının bulunduğu 200 polisin görev yeri değiştirilmişti. İzmir Emniyeti bugün de Asayiş Şube Müdürü Özgür Duman'ın da yer aldığı ve aralarında şube müdürlerinin de bulunduğu 274 polisin daha görev yeri değiştirildi. Duman Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Asayiş Şube Müdürü ise Emniyet Komuta Kontrol Merkezi'nin başında görev yapan Cevdet Yumuşak oldu.

Yolsuzluk operasyonlarının ardından görev yeri değişen ilk isim olan Mali Şube Eski Müdürü Emin Göktaş, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü yapılmıştı. Sadece bir gün sonrasında Tanık Koruma Şube Müdürlüğü'ne atanan Göktaş bugün alınan kararla personel emrine verildi. Aynı şekilde KOM Müdürlüğü'nden alınarak Bayraklı İlçe Emniyet Müdürü yapılan Mehmet Erikoğlu da personel emrinde merkeze çekilen diğer isim oldu.İzmir'de bugüne kadar yaklaşık 600 kişinin görev yeri değiştirildi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir Emniyeti'nde deprem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN