Başbakanlık'ta önemli atamalar

Giriş Tarihi: 4.2.2014 10:06

Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı Metin Yener, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına Ankara Hakimi Selahaddin Menteş ve Adalet Başmüfettişi Basri Bağcı atandı.

Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi ve Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atama kararlarına göre, Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı Metin Yener'in atanması, uygun görüldü.

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Ankara H'kimi Selahaddin Menteş ve Adalet Başmüfettişi Basri Bağcı'nın atanması kararlaştırılırken, Yüksek Müşavirliğe, Avrupa Birliği Genel Müdürü Ali Bilen'in atanmasına karar verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliğine Strateji Geliştirme Başkanı Mustafa Can'ın atanması kararlaştırılırken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Rahmi Çetin'in atanması uygun görüldü.

Ayrıca Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda, Başmüfettişliğe Sanayi Genel Müdürü Süfyan Emiroğlu, Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürü Bayram Tek ve Personel Dairesi Başkanı Göksel Gündaş'ın atanması kararlaştırıldı.

Ekonomi Bakanlığı, Bakanlık Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Bülent Uğur Ecevit ile Personel Dairesi Başkanı Muhammet Karakaya'nın atanması uygun bulunurken, Maliye Bakanlığı, Vergi Başmüfettişliği görevlerine Ömer Keskin ile Ahmet Ünlü getirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakanlık'ta önemli atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN