Gül'den internet düzenlemesi açıklaması

Giriş Tarihi: 13.2.2014 17:38

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, internet düzenlemesiyle ilgili konuştu. Gül, "Bir iki sıkıntılı konu var. Üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Genel Kurul'da kabul edilen ve Çankaya Köşkü'ne gönderilen internet düzenlemesine ilişkin yaptığı açıklamada; "Bir iki sıkıntılı konu var, üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afganistan, Pakistan ve Türkiye arasında yapılan 8'inci Üçlü Zirve Toplantısı'nın ardından ortak basın toplantısında konuştu. Gül, Afganistan Cumhurbaşkanı Hamid Karzai ve Pakistan Başbakanı Navaz Şerif'le düzenlediği basın toplantısında, sadece liderler düzeyinde değil, bakanlar ve bürokrat arasında görüşmeler gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Bu toplantıların devamından yana olduklarını dile getiren Gül, toplantıların Asya'da barışın sağlanmasında kolaylaştırıcı bir etkisi olduğunu ve kurumlar arası güven ilişkisini sağlamaya yönelik önemli etkisi olduğunu vurguladı. Toplantıda her konunun açık yüreklilikle konuşulduğunun altını çizen Gül, zirve kapsamında 4-5 toplantı yaptıklarını kaydetti.

"ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ"

Basın toplantısında bir gazetecinin internet düzenlemesi ile ilgili değerlendirmesini sorduğu Gül; "Bahsettiğiniz yasa üzerinde çalışıyoruz. Bir iki sıkıntılı konu var, üzerinde çalışıyoruz" diye yanıt verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül'den internet düzenlemesi açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN