Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP ve CHP: Biliyorduk

Giriş Tarihi: 25.2.2014
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Biz zaten dinleniyoruz. Bunu Sayın Erdoğan kendi grup toplantısında açıkladı. Benim merak ettiğim, bu kadar kişi dinlenirken, hükümet neredeydi? Neden şikâyet ediyor? Sizin şikâyet etmeye hakkınız yok. Şikâyet edecekse, ayrılır gelir muhalefete, istediği kadar şikâyet eder.
CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi: Böyle bir tespit varsa derhal soruşturulmalı, üzerine gidilmelidir.
CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün: Cemaatin kendisi karanlık, hesap vermeyen, Pensilvanya kumandalı bir mekanizma, ondan çıksa çıksa 'kumpas' çıkar.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: MHP Genel Merkezi'nin dinlenildiğini biliyoruz. Bunu, medya aracılığıyla düşüncelerimizi aktaramadığımız kesimlere, bu dinleme vasıtasıyla aktarıldığını kabul ettiğimiz için, hoşgörüyle karşılıyoruz.
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural: Yasa dışı dinleme varsa herkes hesabını verecektir.
BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız: Devlet içinde ayrı bir yapılanma var mı tartışmalarını bitiren bir delildir. Devletin içindeki yetkili konumdaki hâkim, savcıların devlet olanaklarını nasıl kullandıklarını ortaya koyan somut bir olay.
HDP Genel Başkanı Sebahat Tuncel: Paraleli olanı olmayanı bizi dinliyor. Artık buna bir nokta koymak gerekiyor.
AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz: Dinlenenler vatansever, emperyalizme, Siyonizme, İsrail'in zulmüne karşı olan insanlar. Bu da kaydı alan ekibin, İsrail ile ilişkisinin ne kadar bariz olduğunun açık ifadesidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP ve CHP: Biliyorduk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN