Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan'dan çok sert sözler

Giriş Tarihi: 6.3.2014 17:45 Güncelleme Tarihi: 6.3.2014 17:52
Başbakan Erdoğan Malatya'da Belediye Meydanı'ndaki mitingde halka hitap ediyor. İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Üç kafadarın albümü çıktı. Malatya'ya ananas sökmez. Burası kayısı diyarı. Burada ne işi var ananasın.Onların anladığı dilden kayısı değil. Hakiki kayısı. Gün kurusu da güneş kurusu da canlısı da var.

BUNLARA CEMAAT DEMEYİN BUNLAR...

Başbakan Niğde'de kendisine itiraz eden kadını tersledi diyor. Bunlara cemaat demeyin bunlar örgüt diğer cemaatlere hakaret etmiş olursunuz. Neymiş dedim. Güya ben Niğde'de konuşurken bana itiraz etmiş bende buraya hangi yüzle geldin demişim haberi böyle vermişler. Düşündüm. Ablalar sizin kapınıza da gelirlerse 'hanımefendi siz hangi yüzle geldiniz' deyin demiştim. Sen bakar kör müsün? Kulağın var duymuyor musun? Senin kalbin mühürlenmiş.

Senin hocan kızlarımızın başörtülülerini açmaları için zemin hazırlayan insandır. Bunlar da fevtvalar kolay. Bir yere gelebilmek için her yol meşru. Bize omurgalı insan lazım. Bize adam gibi adam lazım.Bunu almışlar Başbakan bir kadına miting meydanında hakaret ediyor demişler. Kendi ülkesine ihanet eden yapıyla aranıza mesafe koyun.

TERBİYESİZ HERİF

Sustum sustum artık dayanılmaz hale geldi. Bu kadar adilik alçaklık olamaz. Sen aynaya bak. Benim rahmetli anneme hakaret edecek kadar adisin. Terbiyesiz herif hem hakareti yapıyor hem unuttum ya o rahmetli olmuş diyor. Sen bu ülkede bir Başbakan'ın ölmüş annesi için nasıl konuşursun.

EY TARAF, EY BUGÜN, EY ZAMAN, EY HÜRRİYET GAZETESİ...

Ey Bugün Gazetesi, ey Taraf Gazetesi, ey Zaman Gazetesi sen siz hangi doğrunun yanındasınız? Ey Hürriyet Gazetesi sen neyin yanındasın. Sen bu ülkede yolsuzluk yapıyorsan takip ederim. Adalet Bakanıma da talimat veririm. Ne yaptığın malumdur tabiki takip edecğiz. Güvenli hat denilen telefonları bile zalimler dinlediler. Bir Başbakan'ın telefonunu dinleyemezsin.

Her şey bitmiş önümüzdeki ay açılışını yapacağız Başbakanlık binamızı durdurmaya çalışıyorlar. Siz nasıl yargısınız? Yargının içinde adil insanlar da var. Paralel yapının bu tür temsilcileri de var. Bunlar MİT'E de saldırdılar. Halk Bankası'na, Ziraat Bankasına saldırdılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'dan çok sert sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN