Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yükselir’den bomba gibi Ertuğrul Özkök iddiası

Giriş Tarihi: 6.3.2014 13:42 Güncelleme Tarihi: 6.3.2014 15:09
A Haber'de Nihan Günay'ın sunduğu Medya Dünyası programına katılan Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir Ertuğrul Özkök hakkında bomba gibi açıklamalar yaptı.

"Ertuğrul Özkök'ü dinlemişler hala susuyor. Ben Ertuğrul Özkök'e soruyorum. Sen dost meclisinde 'Bu bir savaş. Türkiye'yi seven Başbakan Erdoğan'ın yanında olmalıdır' dedin mi, demedin mi? Niye bunları yazılarında göremiyoruz. Ama iş şova geldiği zaman başlıyorsun yazmaya, çıksın desin ki ben böyle bir sohbet yapmadım. Niye diyemiyor? Patronları öyle söylüyorlar. Bize diyorlar ya siz bir kuklasınız hayır efendim ben kukla falan değilim ama Ertuğrul Özkök sen kuklasın. Ertuğrul Özkök kusura bakmasın, eğer sen dost muhabbetinde bu lafları edip, yazında başka türlü bir çizgi çiziyorsan, kusura bakma ama sen ikiyüzlü bir adamsın. Bu çok sahtekârca bir bakış, çok ikiyüzlü bir bakış. "'CHP CELLADINA AŞIK OLDU''

CHP daha düne kadar cemaatle ilgili ağza alınmayacak laflar ediyordu. Siz şikâyetçiydiniz ben de şikâyetçiydim. Ben hala aynı noktadayım ama siz celladına âşık olanlar gibisiniz. CHP hep mağduriyet yaşadığını söylüyordu, şimdi onların perdeleri altında hükümeti gümletmek üzere resmen maşa olmuşlar.

"RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YANINDA DURMAK TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNİN YANINDA DURMAKTIR"

Türkiye'nin geleceğinin 'paralel yapı'nın elinde ipotek altında olmasına göz yumamayız. Ben bu savaşta paralel yapı ile mücadele etmeyi kendime iş edindim. Bu süreçte Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında durmak Türkiye'nin geleceğinin yanında durmaktır ama ahmak olanlar anlamıyor.

"YOLSUZLUK SÖYLEMİ 'PARALEL YAPI'NIN BİR SOSU"

Yolsuzluk söylemi 'paralel yapı'nın bir sosu bunu anlasın insanlar. Bunların derdi yolsuzluğu ortaya çıkarmak değil, öyle olsaydı sen bunca yıl dinleme yapıyorsun? Senin derdin yolsuzluğu önlemekse bunu 3-5 sene önce gördün, bunu ilk gün gazetene niye yazmadın? Bunun biriktirilmiş bir şantaj dosyası olduğunu görüyoruz.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yükselir’den bomba gibi Ertuğrul Özkök iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN