Cemaatten yeni tehdit

Giriş Tarihi: 19.3.2014 10:03 Güncelleme Tarihi: 19.3.2014 10:10

25 yılını Gülen Cemaati’ne adayan ilahiyatçı Profesör Ahmet Keleş'in A Haber'de cemaate hizmetlerini ve uğradığı hayal kırıklığını gözyaşları içinde anlatması üzerine cemaat medyası harekete geçti. Ahmet Keleş, kurulması için nişan yüzüğünü bağışladığı televizyonda kardeşi Mehmet Keleş tarafından karalandı.

A Haber'de Zeynep Bayramoğlu'nun sunduğu Kadraj'a telefonla bağlanan kız kardeş Songül Keleş ağabeyi Mehmet Keleş'in ya menfaat ya da korku nedeniyle hareket ettiğini açıkladı. Songül Keleş, Mehmet Keleş ile aralarında geçen telefon konuşmasındaki bir ifadeyi de aktardı "AK Parti kazanırsa ortalık kan gölüne dönecek"MEHMET KELEŞ YA TEHDİT YA ÖDÜL ALDI

Dünkü programınızı dinledim. Ben Ahmet Hoca'nın kız kardeşiyim. Konuşmasının hepsinin gerçek olduğuna inandığım için bağlandım. "Gözyaşları timsah" dedi, gözyaşları timsah gözyaşları değil. Samanyolu TV'de konuşan Mehmet Keleş ağabeyim de benim sevdiğim ağabeyim ama Ahmet Ağabeyimi yalanlaması beni kırdı. Ya tehdit aldı ya ödül aldı. ağabeyim ömrü hizmette geçti. Ağabeyim olmasa ona ağır sözlerim vardı ama onun yaptığı terbiyesizliği yapmayacağım. Kendisi düşkün halde iken Ahmet Ağabeyim vasıtası ile cemaatin içinde bir yere geldi. Kırıkkale, Kayseri ve Balıkesir cemaati bunları iyi bilir.

ABİMİ HOCA EFENDİ'YE BENZEREK HİZMETTE BİTİRDİLER

Hizmette ilerlediği için ayağını çeldiler. Hoca Efendi'nin sohbetini, vaazını sana çok benzetiyorlar diyerek ağabeyimi bitirdiler. Saz çaldığını söylüyorlar, Kur-an okurken yeri göğü inlettiğini niye söylemiyorlar? Bir peygamber efendimiz oraya iniyorsa neden ağabeyimin terbiyesi ile çaldığı sazı karalıyorlar.

OĞLUMUN ADINI FETHULLAH KOYMUŞTUM, DEĞİŞTİRECEĞİM

Ben ona Hoca Efendi bile demeyeceğim sevdiğim için oğlumun adını Fethullah koymuştum, onu da değiştireceğim. Biz onu devleti, milleti aileyi birbirine düşürsün diye sevmedik. Hakkımı helal etmiyorum. Psikolojisi bozuk demiş ağabeyime, kendisi bana AK Parti'ye oy verirsek Allah'a hesap veremeyeceğimizi söyledi ve b "AK Parti kazanırsa ortalık kan gölüne dönecek" dedi. Oradan maddi menfaati var ya da çocuğunun başına bir şey gelmesin diye böyle konuşuyor. Mehmet Ağabeyimin öyle konuşması ağırıma gitti. Bu durumumuz Ahmet Ağabeyin benim cemaate ne kadar hizmetimiz olduğunu biliyor. Çocukları sokağa atılmasın diye yapıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaatten yeni tehdit
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN