Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Pensilvanya'nın müridi oldular"

Giriş Tarihi: 19.3.2014

Muhalefeti "Pensilvanya'daki zatın dizinin dibine oturmakla" suçlayan Erdoğan: Artık müridi oldular. CHP artık CHP değil

Başbakan Erdoğan dün parsisinin Çanakkale mitinginde yine Pensilvanya ve onun peşine takılmakla suçladığı muhalefet partileri vardı. Erdoğan şunları söyledi:
* BUNLARIN ECDAT DİYE BİR DERDİ VAR MI?: (Çanakkale'deki şehitlik): İçimizi acıtan bir manzara vardı. Kalbimizi kıran, yüreğimizi burkan bir manzara vardı. Dedik ki ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü, Mekke, Medine'den sonra Müslümanların en önemli şehitliği burası. Bizden önce gelen iktidarlar CHP'si, MHP'si, diğerleri acaba böyle bir Çanakkale'yi düşündüler mi? Bunların ecdat diye bir derdi var mı? Bunların şuheda diye bir dertleri var mı?"
* GEZİ PARKI GENÇLİĞİ BİLMEZ: Taksim'in Gezi Parkı'nda olan gençler bunu bilmeyebilir. CHP zamanında İstanbul'da hava kirliliği yüzünden gazeteler gaz maskesi dağıtırdı. Su yoktu, çöp dağları vardı.
* DÜŞÜNEN GENÇLİĞİN HİZMETKÂRIYIM: Ben gençliği senden daha çok severim, ama elinde molotof olan gençliği değil, elinde defteriyle kitabıyla aydınlık yılların Türkiye'sini düşünen gençleri severim. Onun hizmetkarı olurum.
* EVET, HIRSIZDAN BAŞBAKAN OLMAZ: 'Hırsızdan başbakan olmaz' diyor, inanın en doğru sözü bu. 4 yıldır genel başkansın neden başbakan olamıyorsun? Çünkü sende hırsızlık var da onun yüzünden. Sen SSK'yı batırdın. Rahşan affıyla kurtuldun.
* ADAY MI BELİRLİYOR SAKSI MI: Geçen bir CHP milletvekili Ağrı'da HDP'yi seçelim diye tweet attı. Bunlar aday mı belirliyor saksı mı? Ağrı'da HDP'yi destekleyeceksiniz CHP'nin adayları orada saksı mı? Kendi adaylarına hakaret ediyorlar. Şimdi kaymalar başladı.
* 99'LUK TESPİH DAĞITIYOR: CHP tarih boyunca seçim kazanmak için her yola başvurdu, din istismarı da yaptılar. Şimdi bir CHP'li bir belediye başkan adayı 99'luk tespih dağıtıyor. Duymadıysanız Ataşehir'e gitmeniz lazım.
* DİZİNİN DİBİNDELER: Pensilvanya'daki zatın dizinin dibine oturdular, müridi oldular. CHP artık CHP değil.
* UFAK AT DA GÜVERCİNLER YESİN: Düne kadar başörtüsü düşmanıydı. Şimdi başörtüsü sorununu ben çözdüm diyor. Kılıçdaroğlu, ufak at DA, güvercinler de yesin.
* İNZİVADAYKEN ÇETE KURMUŞ: O zat "iki ceketimden başka şeyim yok" diyor. Bu nasıl iki ceket? Milyarlar, ananaslar gidip geliyor. Güya Pensilvanya'ya inziva için gitmiş. İnzivadayken çete kurmuş. Hoca mısın, istihbarat şefi mi?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Pensilvanya'nın müridi oldular"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN