Paraleller şirket evraklarını temizlemeye başladı

Giriş Tarihi: 29.3.2014 10:31

Fethullah Gülen'in talimatları doğrultusunda işletilen şirketlerde telaş başladı...

17 ve 25 Aralık darbe girişimleriyle Türkiye'yi yönetilemez bir hale getirmeye çalışan Gülen örgütünü korku sardı. Kendi çıkarları için ellerinden gelen bütün hainlikleri yapmaktan çekinmeyen Fethullah Gülen liderliğindeki Gülen örgütü, dünya kamuoyunda Türkiye'nin itibarına gölge düşürüp, AK Parti hükümetini devirmek için yaptıkları iğrenç komplolarla korkunç yüzlerini gösterdiler.

CEMAAT ŞİRKETLERİNDE EVRAK TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Gülen terör örgütüne bağlılığıyla bilinen şirketlerde operasyon telaşı başladığı öğrenildi. Gülen örgütü, şirketlerinde önemli pozisyonlarda bulunan müridlerine 'evrakları temizleyin' talimatı verdiği iddia edildi. 30 Mart seçimlerinden sonra operasyon yapılacağı haberini alan örgüte bağlı şirketlerde kritik dosyaların yeniden gözden geçirilmesi ve eksikliklerin tamamlanması yönünde çalıştıkları öğrenildi.

AK PARTİ'YE OY VERMEYİN TALİMATI

Gülen örgütünün şirketleri çalışanlarına AK Parti'ye oy vermemeleri yönünde baskı yapıldığı iddia edildi. Şirketlerde tüm personeli toplayarak seçimlere yönelik konuşmalar yapıldığı öğrenildi. Şirket yöneticilerinin, personele hangi partiye oy vereceksiniz yönünde sorular yönelttiği ve illere göre örgütün belirlediği adaylara oy vermelerinin istendiği öne sürüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paraleller şirket evraklarını temizlemeye başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN