Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek ceketin vardı harç parası nereden?

Grup konuşmasında Pensilvanya'ya gönderme yapan Başbakan Erdoğan "Tek ceketi vardı, milyarlarca liralık dava açıyor. Bunların harç ücretini nereden buluyorsun" diye sordu ?

Giriş Tarihi: 23.4.2014
Başbakan Tayyip Erdoğan dün partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan şu mesajları verdi:
NEDİR BU TELAŞ?: Her aday, milletin huzuruna çıkacak, yetki alırsa Cumhurbaşkanı olacak. Cumhurbaşkanımızla da bu konuyu ele alıp değerlendireceğiz. MHP'nin Genel Başkanı bu işe iki kişi karar veremez diyor. E sen mi vereceksin kararı? Bu noktada cumhurbaşkanlığı çantada keklik değil. Millet verecek kararı. Nedir bu telaş?
KİME YAR OLDU Kİ SİZE OLSUNLAR: CHP'nin Genel Müdürü tutuşmuş, birbirlerine girdiler. Pensilvanya ile neden bir araya geldiniz? Bunlar kime yar oldu ki size yar olsunlar. Tek ceketle yola çıktı, şu anda milyarlarca liralık dava açıyor. Sen bunların sadece harç ücretini nereden buluyorsun? Herhalde şimdi ceketsiz kaldı. Dava üstüne dava. Tazminat davalarıyla herhalde inşaatın kalan kısmını tamamlayacak.
AÇIKLAMAZSANIZ NAMERTSİNİZ: Bunların elinde şantaj kasetleri var. Devletin en tepesinden en aşağısına kadar. Cumhurbaşkanının da şantaj kaseti var, benim de vardı, Genelkurmay Başkanı'nın da var. Ama ben diyorum ki benimle ilgili varsa çıkıp açıklayın, açıklamazsanız namertsiniz. Devleti bu haşhaşilerden Allah'ın izniyle temizleyeceğiz.
529 İDAM: (Mısır'da) 20 dakikada 529 idam kararı. AB, ABD, Rusya hiçbirinde ses yok. 'Onlardan ses çıkmıyor da sizden niye çıkıyor?' Bizim ciğerimiz yanıyor, ciğerimiz..

MESAJDA yeni ANAYASA VURGUSU

Erdoğan 23 Nisan dolayısıyla yayımladığı mesajda ise "İnanıyorum ki bugüne kadar ülkemizin önünde yeni ufuklar açan Yüce Meclisimiz, daha sivil, daha özgürlükçü bir anayasayı yürürlüğe koyarak, demokrasisini güçlendirecek ve çocuklarımıza çok daha aydınlık bir gelecek armağan edecektir" dedi.

"TAKSİM'DEN ÜMİDİ KESİN"
Bu sene son olarak Kadıköy'de mitinge müsaade edildi. Bundan sonra Kadıköy'de de miting yapılmayacak. Tekrar söylüyorum. Taksim'den ümidinizi kesin. 'Yok illa ben burada yapacağım.' Birilerinin gönlünden Türkiye'yi, Mısır'daki, Ukrayna'daki neticelere ulaştırmanın geçtiğini iyi biliyoruz. Millet bir yıldır sabırla sokaklardaki şımarıklığı izliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek ceketin vardı harç parası nereden?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN