"ABD'den ben kovmayayım, kendin git"

A Haber'de Kadraj programına katılan Yeni Akit Gazetesi Yazarı Hasan Karakaya'dan çarpıcı açıklamalar.

Giriş Tarihi: 3.5.2014 11:57
A Haber'de Kadraj programına katılan Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Freedom House'un basın raporunu çifte standart sözleriyle yorumladı. Karakaya, "Alman Cumhurbaşkanı kimin gazına geliyorsa Freedom House da onun gazına geliyor" dedi.


PAVEY 1 MAYIS'A SAVAŞMAYA MI GİTMİŞ?

Şafak Pavey 1 Mayıs'ta ya kalkan olurum ya kurban olurum diyor, 1 Mayıs işçi bayramı mı, siz kutlamaya mı gidiyorsunuz savaşmaya mı, Peki arkadaş Kızılay'ı savaş meydanına çevirmenin anlamı ne? Kızılay da mı sembol, anladık Taksim sembol ama Kızılay'ın böyle bir özelliği yok ama dün Tandoğan gönderilmesine karşın Kızılay'a yürümek isteyenlerle polis arasında arbede yaşandı.


FREEDOM HOUSE RAPORU ÇİFTE STANDARTTIR

28 Şubat sürecinde 312 general tarafından açılan Trilyonluk tazminata maruz kaldık. Bunu bir kınama bildirisi bir açıklama yapın "Medyaya böyle linç uygulanmaz" diye gazeteciler Cemiyeti'ni bizzat ziyaret ettik, Orhan Erinç Bey ile bizzat görüştük ama sağ olsunlar ama bir açıklama yapmadılar aynı cemiyet tutuklu gazeteciler için telefon zinciri oluşturdular.Filanca arkadaşımızı yalnız bırakmayalım yarın duruşması var yanında olalım dediler. Burada tam bir çifte standart var. Freedom House'un raporu da çifte standarttır.


PINAR SELEK NE KADAR SOSYOLOGSA HAPİSTEKİLER O KADAR GAZETECİ

Pınar Selek ne kadar sosyologsa bu hapistekiler de o kadar gazetecidir. Alman Cumhurbaşkanı kimin gazına geldiyse Freedom House da birilerinin gazına geliyor. Gerçek Türkiye'yi merak ediyorlarsa başka mahallelere de baksınlar.


GÜLEN'İN AÇTIĞI DAVA GENARALLERİNKİNİ GEÇTİ

Fethullah Gülen 110 dava açtı benim hakkında 43 dava açtı. gazeteden istediği para 1 trilyon 110 milyar Lira. . Freedom House bu cezaların devlet tarafından değil, T.C devleti hükümeti tarafından değil, Gülen tarafından linç amaçlı, yıldırma, susturma amaçlı bir gazeteye böyle dava açıldığını biliyor mu?


GÜLEN İADEYİ BEKLEMEDEN KENDİ ABD'DEN AYRILIR

Öyle sanıyorum ki Amerika Gülen'e ben kovmayayım sen kendi gönlünle git diyebilir. Güney Afrika ülkelerinden birine ya da Kanada'ya gidebilir. Ben bu soruşturmalar sonucunda ciddi noktaya geldiği takdirde Gülen'in Pensilvanya'da duracağını sanmıyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"ABD'den ben kovmayayım, kendin git"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN