Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu İngiltere yolcusu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, münazara topluluğu The Oxford Union'un davetlisi olarak 15 Mayıs'ta İngiltere'ye gidecek. İngiltere'de çeşitli temaslarda bulunacak olan Kılıçdaroğlu, 17 Mayıs'ta Türkiye'ye dönecek.

Giriş Tarihi: 9.5.2014 13:33
CHP'den yapılan açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, ABD Başkanları Reagan, Nixon , Carter'ın yanı sıra, Afganistan eski Başkanı Karzai, Malcolm X, Dalai Lama, Kosova ve Gürcistan Başbakanları, Suudi Arabistan Prensi Turki Bin Faisal Al Saud, Prens Reza Pahlavi ve İngiliz milletvekili - matematikci John Nash dahil olmak üzere çok sayıda saygın ve seçkin yöneticiyi konuk eden münazara topluluğu Oxford Union'un konuğu olacak.

Kılıçdaroğlu, 15 Mayıs Perşembe günü İngiltere'ye hareket edecek, 16 Mayıs

Cuma günü saat 16.00'da Oxford Union'da öğrencilerle bir araya gelerek bir konuşma yapacak.

Oxford'daki münazaranın ardından iş adamlarıyla yemekte buluşacak olan Kılıçdaroğlu, gece de bir düğünde nikah şahitliği yapacak. Kılıçdaroğlu, 17 Mayıs Cumartesi günü ise İşçi Partisi Milletvekilleri, STK temsilcileri ve iş dünyasından yöneticilerle kahvaltıda bir araya gelecek. Aynı gün İngiltere'deki Türk vatandaşlarla da buluşacak olan Kılıçdaroğlu, akşam Türkiye'ye dönecek.

Kılıçdaroğlu'na İngiltere gezisinde, Genel Başkan yardımcısı Faruk Loğoğlu ile CHP Yurtdışı İlişkiler Koordinatörü Durdu Özbolat eşlik edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu İngiltere yolcusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN