Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Feyzioğlu'nun tekme tokat dışarı atacaktı

A Haber'de yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset programında Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Giriş Tarihi: 13.5.2014 10:13 Güncelleme Tarihi: 13.5.2014 16:48
Şimşek, Feyzioğlu'nun, Ergenekon süreci başladığında, yurtdışına çıkan Bedrettin Dalan'la gizlice görüşmek üzere Miami'ye gittiğini, orada kendisinden 5 milyon dolar istediği, Dalan'ın ise Feyzioğlu'nu tekme tokat dışarı atmamak için kendini zor tuttuğunu, çok sinirlendiğini anlattı.

Abdurrahman Şimşek o olayı şöyle anlattı:

Ergenekon operasonu oluyor, Metin Feyzioğlu Yargıtay Üyesi Ahmet Ceylani Tuğrul vasıtasıyla Bedrettin Dalan'a ulaşıyor. Görüşmek istiyor. Dalan da Amerika'da Miami'de. Feyzioğlu Dalan'la gizlice buluşmak için Miami'ye gidiyor.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

SİZİN AVUKATINIZ OLMAK İSTİYORUM

Görüşmede Bedrettin Dalan, eşi, çocuğu ve bir kişi daha var. Oturuyorlar konuşuyorlar. Feyzioğlu diyor ki "Çok üzüldüm. Size yapılan haksızlıktır, şöyledir, böyledir, sizin avukatlığınızı üstlenmek istiyorum" diyor. Bedrettin Bey de dinliyor. "Tabi olur" diyor.


FEYZİOĞLU 5 MİLYON DOLAR İSTEYİNCE DALAN ÇILDIRIYOR

Feyzioğlu Dalan'dan 5 milyon dolar istiyor. Eşine bakıyor, çocuğuna bakıyor, "Ne diyor bu adam" diyor. Türkiye'den kalkmış gitmiş, "Size yapılan bu uygulama yanlış" falan diye anlatıyor. Sonra 5 milyon dolar istiyor.

Bedrettin Dalan neredeyse dövecek, tekme tokat dışarı atacak ama atmıyor, zor tutuyor kendini. Adam çıldırıyor. "Ben neyin derdindeyim, sen 5 milyon doların derdindesin" diyor.

Feyzioğlu böyle bir adam. Her yerde şov yapmaya müsait bir kişilik.

Bu olayı bana, Dalan'ın en yakınından kişiler anlattı. Bedrettin Dalan dinliyorsa bağlanabilir yayına.

BAŞKANA ERDOĞAN FEYZİOĞLU'NA BÖYLE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Feyzioğlu'nun tekme tokat dışarı atacaktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN