Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Madenden Dallas çıktı!

Giriş Tarihi: 22.5.2014 12:33

Facianın sorumlusu olarak tutuklanan Ramazan Doğru, patronu Alp Gürkan'ın her emrini yerine getirdi. İşçilerin gözünün yaşına bakmayan Doğru, madende tam terör estirdi. İdare müdürüyle yasak aşk yaşadı. Alp adını verdiği oğluna patronu son model bir BMW aldı.

Soma maden faciasının arkasından tam bir Dallas hikayesi çıktı.

OCAKTA AŞK BAŞKADIR

Patronu Alp Gürkan'ın her dediğine "evet"diyen Ramazan Doğru'nun madendeki tek otorite olduğu ve işçilerin gözünün yaşına hiç bakmadığı öğrenildi.

Doğru'nun şaşırtıcı hikayesi ise eşi ile olan ilişkisinin altından çıktı. Maden işçileri S.E, M.Ö, H.U ve M.Y'nin anlattığına göre göre Ramazan Doğru eşi Melike ile 7 yıl önce yasak aşk yaşadı. İkili bir gün Melike Hanım'ın eski kocası tarafından basıldı. Bu olaydan bütün Soma'nın haberi oldu. Doğru bunun üzerine ikinci kez nikah masasına oturma kararı aldı.

500 bin TL vererek eski karısından boşandı. Yeni aşkının boşanması için de Doğru'nun eski kocasına bir miktar para ve 2 daire verdi. Böylelikle yasak aşk evlilikle sonuçlandı.

Doğru'nun yanlış işleri bununla da bitmedi. Daha önce yine Soma Madencilik'e ait İmbat isimli madende yer altı müdürü olarak çalışıyordu. Bu dönemde madende o kadar çok ölüm yaşanıyordu ki, İmbat; 'Ölüm Madeni' olarak tanınıyordu. Doğru, işçi haklarını bir kenara bırakarak şirkete para kazandırınca Soma Madencilik'in başına getirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madenden Dallas çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN