Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirel: Bugün öbür dünyayla meşgulüz

9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, eşi Nazmiye Demirel'in ölümün birinci yılı nedeniyle Isparta'nı Atabey ilçesi İslakköy Köyü'nde düzenlenen mevlide katıldı.

Giriş Tarihi: 27.5.2014 16:06 Güncelleme Tarihi: 27.5.2014 16:12
Eşi Nazmiye Demirel'in ölümünün birinci yıldönümü nedeniyle düzenlenen Mevlid-i Şerif'e katılmak için memleketi Isparta'nın Atabey ilçesi İslamköy'e gelen 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, eşinin mezarını ziyaret ettikten sonra açıklama yaptı.

Demirel, eşi Nazmiye Demirel'in hatırasını anmak için buraya gelen arkadaşlarına, konukseverlere, dostlarına teşekkür ederek "Bu kadirşinaslığınız bizi çok memnun etti. Sağolun varolun. Yapılan duaları Allah kabul etsin. Milletimizin memleketimizin iyiliğine hayrına olsun. Herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Buraya kadar geldiğiniz için hoşgeldiniz diyorum" dedi.

"O SORULARI YARIN SORARSINIZ"

Demirel, gündeme ilişkin soru sormak isteyen gazeteciye, "Gündemle ilgili sorular bu dünyaya ait.Şimdi öbür dünya ile meşgulüz. O soruları yarın sorarsınız" diye yanıt verdi.

Süleyman Demirel'in kardeşi işadamı Şevket Demirel de, "Vilayet içinden ve dışından gelen herkese hoşgeldiniz diyorum. Şimdi benim tanıdıklarım da var. Onlara da bir dua edip, buradan ORKAV'a geçeceğiz. Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Allah geride kalanlara sağlık, hepimizin annelerine, babalarına başta Nazmiye Hanım olmak üzere cennetinde yerler versin. Tüm gelenlere teşekkür ederim" diye konuştu.
Mezar ziyaretine gelen Nazmiye Demirel Ortaokulu öğrencileri, Demirel'i selamladı. Daha sonra işadamı Şevket Demirel'e ait ORKAV tesislerinde yemek verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirel: Bugün öbür dünyayla meşgulüz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN